Zaznacz stronę

Możesz mnie zapytać, kim jestem, żeby mówić Ci, jak żyć.

Prawidłowe pytanie – wielu ludzi nie wykazuje się wystarczającą kompetencją, by Ci pomóc. Ale nie martw się, na mnie się nie zawiedziesz.

Jeśli ciekawi Cię, dlaczego założyłam bloga, odpowiem tak – bo chce mi się żyć. Mam bardzo wiele planów i nie boję się nowych wyzwań. Dużo pracuję i żyję na wysokich obrotach. Pasjonują mnie podróże i poznawanie nowych ludzi. To niesamowite, jak bardzo różni jesteśmy, a jednak jak wiele mamy między sobą wspólnego!

Praca na etacie mnie nie satysfakcjonuje – dużo lepiej odnajduję się jako bizneswoman oraz inwestorka. Nie lubię szablonowych, łatwych rozwiązań. Pasjonuje mnie ciągłe sięganie dalej i rozwijanie się w wielu różnych dziedzinach, holistycznie.

Poza projektami w pracy, dużo czasu i energii poświęcam poznaniu ludzkiego umysłu, zarówno w ujęciu somatycznym, jak i psychicznym. Bardzo ciekawi mnie, jak działa ludzki mózg oraz jak wiele potrafi.

Po trzydziestce wybrałam się na studia, hobbystycznie pomagam ludziom inwestować i uczę ich oszczędzać. Moim głównym celem jest poprawa jakości życia osób, z którymi mam kontakt. Dbam o ich spokój oraz uczę ich troszczyć o siebie na każdej płaszczyźnie.
Ponadto zajmuję się odkrywaniem potęgi ludzkiego umysłu – uwielbiam pracować z ludźmi, którzy uczą się współdziałać ze swoimi odczuciami oraz intuicją.

W wolnym czasie lubię dawać starym i zniszczonym przedmiotom drugie życie. Odnawiam je, dzięki czemu nie rezygnuję z ich historii. Podejrzewam, że wynika to z mojej natury, która nie pozwala się czemukolwiek rozlecieć – dbam zarówno o ludzi, jak i o przedmioty, które mnie otaczają. Niezwykłą przyjemność daje mi zobaczenie efektów mojej pracy.